Advertentie
Breda, Tilburg en Eindhoven bespreken aanpak motorclubs
22 april 2012 om 15:42
In Utrecht is dinsdag een bijeenkomst waar het plan wordt besproken om de motorclubs in ons land aan te pakken. Ruim twintig gemeenten, waaronder Breda, Eindhoven en Tilburg, zullen hierbij aanwezig zijn.
Begin dit jaar maakten zij bekend dat ze samen aan een actieplan willen werken om de criminele opmars van motorclubs in vooral de horeca tegen te gaan.
Aan banden leggenDe gemeenten hopen door uniforme bestuurlijke, fiscale en strafrechtelijke maatregelen motorclubs aan banden te kunnen leggen.
Leden van Motorclub Satudarah uit Brabant kwamen het afgelopen jaar veelvuldig in opspraak, omdat ze beschuldigd worden van drugs- en wapenbezit en het plegen van geweld. Een aantal heeft al voor de rechter gestaan. Uit angst voor problemen gingen in het recente verleden onder meer in Brabant activiteiten van de Hells Angels niet door.
Advertentie
Advertentie