Ontdek

Squashster Milou van der Heijden snel onderuit in Dublin

23 april 2012 om 11:53 • Aangepast 2 oktober 2025 om 02:12

Milou van der Heijden uit Helmond mag niet meedoen aan het squashtoernooi in het Ierse Dublin. Van der Heijden verloor maandag in de eerste ronde van het kwalificatietoernooi. Ze moest haar meerdere erkennen in de Engelse Sarah-Jane Perry.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Van der Heijden verloor de eerste game kansloos met 11-4. In de tweede game was ze dichtbij winst, maar ook die game ging naar Perry: 14-12. Daarna was het verzet van Van der Heijden gebroken. De laatste game verloor ze met 11-5.
Orla NoomOok landgenote Orla Noom verloor in de eerste kwalificatieronde. Zij moest haar meerdere erkennen in Deon Saffery uit Wales. Zij verloor met 7-11, 4-11 en 7-11. Noom maakte in Dublin haar rentree na twee maanden buitenspel te hebben gestaan als gevolg van een teenbreuk.
In het mannentoernooi ging Sebastiaan Weenink onderuit tegen het Egyptische supertalent Mazen Hesham Ga Sabry:: 8-11, 11-9, 6-11 en 9-11.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.