Ontdek

'Grote kans Lars Boom Olympische Spelen'

24 april 2012 om 09:00

Wielrenner Lars Boom heeft een goede kans om geselecteerd te worden voor de wegwedstrijd op de Olympische Spelen. Dat zei Bondscoach Leo van Vliet tijdens de presentatie van het nieuwe olympisch wielertenue.

Geschreven door

Wel vindt van Vliet dat de Vlijmenaar het in het voorjaar wat heeft laten liggen. "Maar het blijft natuurlijk een grote klasbak."
Ticket naar LondenVoor Steven Kruiswijk uit Nuenen is de kans op Londen een stuk kleiner. "Het parcours ligt me wat minder. Ik richt me op het WK in Valkenburg."
Brabanders Koen de Kort uit Liempde en Stef Clement uit Zevenbergschen Hoek mogen ook nog steeds hopen op een ticket naar Londen. In totaal zijn er vijf plaatsen voor Nederland, waarvan er eentje al vergeven is aan Nikky Terpstra.
ZekerheidWie er naast Terpstra meegaan naar de Olympische Spelen maakt Van Vliet bekend na het NK in Kerkrade op 24 juni. De wegwedstrijd in Londen is een maand later, op 28 juli.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.