Ontdek

Yuri van Gelder vijfde bij Challengers Cup in Kroatië

27 april 2012 om 20:12 • Aangepast 29 september 2025 om 22:13

Turner Yuri van Gelder uit Waalwijk is vijfde geworden bij de ringenfinale van de Challengers Cup-wedstrijd in het Kroatische Osijek. De turner van Flik Flak gebruikte het toernooi om te meten waar hij staat voor het Europees Kampioenschap dat over drie weken in Montpellier wordt gehouden.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Zelf kijkt hij met vertrouwen toe naar het EK. "Ik weet waar ik sta, ik voel dat het mogelijk is", zo laat Van Gelder zelf in een tweet weten.
Van Gelder scoorde 15.400 en moest daarmee dus vier tegenstanders voor laten gaan. Op de eerste plaats eindigde de Braziliaan Arthur Nabarrete Zanetti met een score van 15.875. De Fransman Samir Ait Said werd tweede met een score van 15,675, de Griek Eleftherios Petrounias kreeg brons: 15,625.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.