Advertentie
Informatiebijeenkomst over geloste schoten in Veldhoven
3 mei 2012 om 13:40
nl
Woningstichting Aert Swaens gaat begin volgende week een informatiebijeenkomst houden voor de bewoners van de Polaris in Veldhoven. Die werden donderdagavond opgeschrikt toen een verwarde man er met een neppistool rondliep. De politie kwam er aan te pas en er werden twee waarschuwingsschoten gelost.
De verwarde man is donderdagavond gearresteerd. Ook zijn vriendin is meegenomen naar het politiebureau.
Man was bekend bij woningstichtingDirecteur Lies de Groot van woningstichting Aert Swaens geeft aan er al meer meldingen zijn geweest over de man. Hoe ernstig deze waren wil hij niet zeggen in kader van het lopende onderzoek. Volgens buurtbewoners is de man vaker in opspraak geweest.
Begin volgende week zal een informatiebijeenkomst worden gehouden voor de buurtbewoners. "Hiermee willen wij wat extra informatie geven en vragen beantwoorden", aldus De Groot. "Zo kunnen we ook eventuele bezorgdheid wegnemen."
Advertentie
Advertentie