Advertentie
Olympisch kampioene Steffen: Kromowidjojo 's werelds beste
7 mei 2012 om 16:13 • Aangepast
17 september 2025 om 07:35
Zwemster Ranomi Kromowidjojo van Nationaal Zweminstituut Eindhoven heeft met haar recente optreden bij de Swim Cup in Eindhoven indruk gemaakt op haar concurrente Britta Steffen. De Duitse verdedigt in Londen de Olympische titels op de 50 en 100 meter vrij.
Steffen liet zich in de aanloop naar de Duitse kampioenschappen lovend uit over Kromowidjojo. "Als ze straks haar zenuwen in bedwang kan houden, is ze denk ik de beste van de wereld'', zegt Steffen over Kromowidjojo.
WereldrecordDe Groningse zette in april op de 100 meter vrij een tijd neer van 52,75. Dat was de beste tijd ooit in een badpak van textiel. Steffen is wereldrecordhoudster met 52,07, maar zwom deze tijd in 2009 in een inmiddels verboden snelle outfit.
Steffen beschouwt zichzelf na een periode met mindere prestaties ook niet als favoriet. "Een medaille zou voor mij al mooi zijn.''
Advertentie
Advertentie
