VIDEO

Eindhovense Rus Dimitry zegt kroketten vaarwel

7 mei 2012 om 18:59
nl
Keer op keer proberen ze het en uiteindelijk lukt het bijna niemand: bekend en beroemd worden via goed bekeken talentenjachten op tv. Krokettenbakker Dimitry Mosa uit Eindhoven werd afgelopen vrijdag weggestemd uit Holland's Got Talent, alweer zijn vijfde talenjacht.
Geschreven door

De afgelopen jaren hebben tientallen Brabanders meegedaan aan een Idols, X-factor, The Voice of Holland en aan Holland's Got Talent. Na een kortstondige carrière zijn ze ook bijna allemaal weer vergeten en verdwenen uit de spotlights. De in Rusland geboren Dimitry Mosa denkt dat het met hem anders gaat aflopen.
TalentenshowsNa vijf grote talentenshows, zagen afgelopen vrijdag meer dan twee miljoen kijkers de voormalige krokettenbakker uit Eindhoven optreden. Hoewel hij de finale niet haalde denkt Dimitry echt dat dit zijn doorbraak is. "Ik ga nooit meer terug naar de kroketten. Dit is wat ik wil, dit is wat in mij zit. Optreden."
De kleine Rus - met een voorliefde voor Russische muziek - kwam zeven jaar geleden bij toeval in Eindhoven terecht, kwam daar zijn liefde tegen en bleef. Door optredens in kroegen werd zijn bekendheid groter en groter en werden ook talentenshows aangeschreven. Voorlopig hoogtepunt: Holland's Got Talent. 
Beroemd wordenWoensdagavond zendt Omroep Brabant in Onder Ons een reportage uit over Dimitry. In de rubriek Verhaal Halen zoekt Rob Bartol uit wat talenten bezielt om soms alles op zij te zetten voor dat ene ultieme doel: beroemd worden.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.