Ontdek

Opruiming asbest Speelhuis in Helmond begint maandag

10 mei 2012 om 13:06 • Aangepast 30 september 2025 om 09:48

Het asbest en de met asbest besmette materialen uit de restanten van 't Speelhuis in Helmond worden volgende week verwijderd. Voor de veiligheid van de mensen die dit gaan doen, is het nodig om de stalen constructie van het verwoeste complex te verwijderen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het gaat om het punt waar voorheen het dak van het theater zat. Theater 't Speelhuis in Helmond brandde in december tot de grond toe af.
'Moment markeren'De sloop van een deel van de restanten begint naar verwachting over ruim een maand. De gemeente Helmond wil dit moment markeren, zo maakte ze vrijdagmorgen bekend.
'Dit is immers', zo schrijven Burgemeester en Wethouders, 'een moment dat voor u, voor ons en voor de stad van grote emotionele betekenis zal zijn.'

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.