Advertentie
Schietpartij in woning Breda: dader voortvluchtig
12 mei 2012 om 16:23 • Aangepast
1 oktober 2025 om 23:05
In een woning aan de Wensel Cobergherstraat in Breda heeft zondagmiddag een schietpartij plaatsgevonden. Volgens de politie is hierbij niemand gewond geraakt. De dader is nog voortvluchtig.
Rond kwart over twaalf kwam de melding van de schietpartij bij de hulpdiensten binnen. Politiemensen kwamen met kogelwerende vesten ter plaatse.
'Dader gevlucht'De schietpartij vond plaats op een van de bovenste verdiepingen van de woning. De dader is na de schietpartij gevlucht, zo melden getuigen. Wat de aanleiding voor de schietpartij is, is niet bekend. Buurtbewoners weten te vertellen dat de bewoner van het pand kamers onderverhuurd.
De politie heeft de woning voor onderzoek afgesloten om sporenonderzoek te verrichten. In de buurt wordt gezocht naar de dader van de schietpartij.
Advertentie
Advertentie
