Ontdek

PVV: Laat Brabanders stemmen in referendum

13 mei 2012 om 08:32

De PVV in Noord-Brabant wil dat Brabantse burgers bij belangrijke besluiten hun stem kunnen laten horen in een referendum. Daarom dient de partij een initiatiefvoorstel voor een referendum in. Sinds 2005 is die regeling afgeschaft.

Geschreven door

Ronald Dol, fractievoorzitter van de PVV in Noord Brabant wil de kloof tussen burger en politiek dichten. "Het huidige college wil de Brabantse burgers meer betrekken bij de politiek, maar sluit inspraak of raadpleging middels een referendum uit."
ToetsingDoor de mogelijkheid van het organiseren van een referendum wil de PVV Noord-Brabant de burgers een serieuze inbreng geven in de politiek. "We zien een uitgelezen kans om sommige afspraken op draagvlak te toetsen."
Uit onderzoek dat de PVV Noord-Brabant liet uitvoeren onder 754 Brabanders blijkt dat 83 procent van de ondervraagden voor de invoering van een referendum is.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.