Advertentie
Zaak verkrachting 2006 Wanroij aangehouden
13 mei 2012 om 17:56
De zaak tegen de vermoedelijke verkrachter van een meisje in Wanroij is maandag voor de rechtbank in Den Bosch voor onbepaalde tijd aangehouden. Dit op verzoek van de advocaat van de verdachte, een man uit het Gelderse Aalst.
De advocaat wil het rapport dat het Pieter Baan Centrum over zijn cliënt heeft geschreven bespreken met de behandelaars. Eventueel wil hij vervolgens een eigen onderzoek aanvragen.
Verkrachting gebeurde in 2006De verdachte zit vast voor het verkrachten van een destijds 9-jarig meisje uit het Gelderse Heerewaarden. Dit gebeurde in juli 2006 in recreatiepark De Bergen in Wanroij.
De man werd in augustus vorig jaar in de gevangenis aangehouden. Hij zat vast voor het maken en verspreiden van kinderpornografie en het plegen van ontucht met minderjarigen.
Advertentie
Advertentie