Ook na onderzoek NFI geen duidelijkheid rond dreigbrieven Nuenen
Het is nog steeds niet duidelijk wie de dreigbrieven in Nuenen heeft geschreven. Het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) heeft het handschrift onderzocht, maar dat heeft niets opgeleverd.
De politie heeft het onderzoek gesloten, omdat het onderzoek tot niets leidde. Een woordvoerder bevestigt dat er geen verdachten meer zijn.
De dreigbrieven die sinds juni in het Nuenense Kuifmeeshof werden verspreid, zijn in november 2011 door de politie naar het Nederlands Forensisch Instituut (NFI) gestuurd voor verder onderzoek.
Niet met meisje spelenDe anonieme afzender van de brieven die in de Kuifmeeshof in Nuenen werden verspreid, wilde niet dat kinderen daar met een meisje van negen uit de buurt zouden spelen. In de zaak werd eerder een 63-jarige buurvrouw van het meisje aangehouden. Zij werd vrijgelaten en is inmiddels geen verdachte meer.
De moeder van het meisje, Wilma Hugers, wist nog niet dat het onderzoek is stopgezet en is daar ontstemd over. Ze wil de ontvangen dreigbrieven weer terug.
