Patiënt klaagt over hygiëne ziekenhuis Bernhoven in Oss
De man was geopereerd aan zijn neus in het ziekenhuis. Een paar dagen later werd hij ziek. Hij kwam op een, volgens hem, smerige kamer te liggen en maakte daar een filmpje van.
KlachtDe inspectie heeft de man terugverwezen naar het ziekenhuis. Daar moet de man de klacht indienen. Een onafhankelijke commissie binnen het ziekenhuis gaat de klacht dan onderzoeken.
Voorzitter van de raad van bestuur van Bernhoven, Johan van der Heide, gelooft niks van de klacht. ''Dit is totale onzin en het moet eens afgelopen zijn. Ons ziekenhuis is helemaal schoon. Je kunt niet eens op zo'n manier een infectie oplopen.''
Nieuw bezoekBegin juni moet de patiënt bij de onafhankelijke commissie in het ziekenhuis langskomen. Dan hoort de commissie zijn klacht over het ziekenhuis officieel.