Bredaas bedrijf wint met Nijntje.nl prijs beste kinderwebsite
Maurice de Hond reikte de awards vrijdag uit in het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid.
'Beste app'Sesamstraat werd verkozen tot het beste tv-programma voor kinderen en 'Jop gaat slapen' won in de categorie Beste app. Op basis van een selectie van een vakjury kon het Nederlandse publiek haar stem uitbrengen op de leukste en meest leerzame media voor jonge kinderen.
De jury prees Nijntje.nl vooral om de gebruiksvriendelijkheid en de verscheidenheid: "Filmpjes kijken, kleuren, memory spelen en verhaaltjes luisteren, het zijn aantrekkelijke en herkenbare activiteiten voor de kleintjes die vele malen herhaald kunnen worden zonder te vervelen."
Japanse versieHet Bredase bedrijf Netvlies is verantwoordelijk geweest voor het concept, de vormgeving en realisatie van Nijntje.nl. Binnenkort komt er ook een Japanse en Engelse versie van de website.