Advertentie
EK drifting met modelauto's in Rosmalen
24 mei 2012 om 16:46 • Aangepast
1 oktober 2025 om 21:11
1/5 Slippende banden in Rosmalen
In Rosmalen is de hele internationale 'driftingtop' neergestreken. Dit hele Pinksterweekend wordt in het Autotron het Open EK drifting gehouden. Vanaf vrijdag razen de elektrische modelauto's over het parcours.
De wagens kunnen 120 kilometer per uur rijden, maar het gaat niet om snelheid. Drifting betekent dat je slippend de route aflegt. De auto glijdt bijna de hele tijd dwars over het parcours.
KaatsheuvelNooit eerder was het EK drifting zo groot. Er doen vijftien verschillende landen mee en er zijn bijna negentig deelnemers. Vrijdag is een oefendag. Het weekend worden de voorronden gereden en maandag is de finale. De Japanse wereldkampioen doet ook mee aan het EK net als de Nederlandse kampioen Edwin Pols uit Kaatsheuvel.
Wie bij de kassa meldt via Omroep Brabant over dit EK gehoord te hebben, krijgt vijftig procent korting.
Advertentie
Advertentie
