Ontdek

Twee verdachten fraudezaak Laurentius vrijgelaten

24 mei 2012 om 19:16 • Aangepast 9 september 2025 om 08:36

Twee personen die betrokken zouden zijn bij de fraude bij woningcorporatie Laurentius zijn vrijgelaten. Dat meldt het openbaar ministerie. Het gaat om de man en vrouw die woensdag zijn opgepakt op verdenking van witwassen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Volgens justitie zijn ze, ondanks hun vrijlating, nog steeds verdachte. Er zitten nu nog drie verdachten vast.
WildhageOnder hen Pierre Peeters en Wim Snoeren, directieleden van vastgoedontwikkelaar Wildhage in 's-Gravenmoer. Ze deden zaken met Laurentius. Ze worden verdacht van oplichting en witwassen van crimineel verkregen geld. Het duo heeft volgens het OM vermoedelijk geld verdiend met onroerendgoedtransacties voor de corporatie en dit in eigen zak gestoken. Laurentius zou hierdoor voor miljoenen euro's zijn benadeeld.
ROCPierre Peeters is oud-directeur van het Regionaal Opleidingscentrum (ROC) West-Brabant. Dat is een van de grootste scholen van het land.
Naast de twee directieleden van Wildhage zit ook de directeur Walter Vermeulen van Laurentius vast.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.