Advertentie
Mysterieuze schommels in Tilburg en Breda
24 mei 2012 om 20:00 • Aangepast
1 oktober 2025 om 21:07
In Breda hangen er vier en ook in Tilburg hangen nu drie schommels. Niet in een speeltuintje, maar gewoon aan een boom op straat.
De daders zijn Chantal Drenthe en Joost Verkamman. Ze hebben in een paar maanden tijd al zestig van die schommels door het hele land gehangen. Langzaam wordt ook Brabant 'beschommeld'. "Ook Eindhoven staat nog op het lijstje", vertelt Drenthe.
Gewoon, omdat het leuk isHet idee komt uit Florida, waar ook spontaan schommels verschenen. De Nederlandse schommelhangers kopiëren de actie om één reden, Drenthe: "Gewoon omdat het heel erg leuk is."
Op sommige plaatsen verdwijnen de schommels snel weer. "In Rotterdam hingen ze nog geen dag, maar op andere plaatsen hebben we ze vervangen, omdat ze helemaal versleten waren!" Hoelang de zeven Brabantse schommels er hangen, is te volgen op de Swings Holland facebookpagina van Drenthe en Verkamman.
Advertentie
Advertentie
