Advertentie
Vier jongens aangehouden voor twee straatroven
25 mei 2012 om 19:33 • Aangepast
9 september 2025 om 08:19
De politie heeft vrijdagavond en zaterdagochtend in Drunen vier jongens aangehouden omdat ze kort daarvoor twee straatroven zouden hebben gepleegd.
De overvallen werden gepleegd met een op een vuurwapen gelijkend voorwerp en een mes. De slachtoffers waren een 52-jarige vrouw uit Drunen en een 32-jarige man uit Waalwijk.
Horloge en mobiele telefoonDe vrouw werd in de Torenstraat door het viertal bedreigd. Er werd niets buitgemaakt. De man werd op de Kennedystraat beroofd van zijn horloge en mobiele telefoon.
Op de Van Marnixstraat werden een 16-jarige jongen en een 17-jarige jongen aangehouden. Op de Van Houtenstraat werd een 17-jarige jongen opgepakt. Ze komen alledrie uit Waalwijk. In een huis in Waalwijk werd later nog een 16-jarige jongen uit Oosterhout aanhouden. Alle vier verdachten zijn in de cel gezet.
Advertentie
Advertentie
