Ontdek

Jan Marijnissen uit Oss onwel op SP-congres Breda

31 mei 2012 om 14:51 • Aangepast 30 september 2025 om 06:54

Jan Marijnissen uit Oss is onwel geworden tijdens de lunch op het SP-conges in Breda. Het is niet duidelijk waarom de partijvoorzitter van de SP onwel werd.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Marijnissen is per ambulance afgevoerd van het congres. Hij moet in het ziekenhuis een controle ondergaan.
Volgens een woordvoerder raakte Marijnissen niet buiten bewustzijn. Waarschijnlijk keert de oud-fractievoorzitter zaterdag niet meer terug naar het congres. Volgens een RTL-verslaggever zou de situatie meevallen.
Op het SP-congres wordt een nieuw partijbestuur gekozen. Marijnissen en Hans van Heijningen zijn herkiesbaar als partijvoorzitter en algemeen secreataris. Ook zal Emile Roemer uit Boxmeer voorgedragen worden als lijsttrekker voor de Tweede Kamerverkiezingen. Hij is de enige kandidaat.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.