Advertentie
Guido Weijers haalt 100.000 euro op voor Alpe d'Huzes
31 mei 2012 om 16:26 • Aangepast
1 oktober 2025 om 19:59
Maandenlang heeft cabaretier Guido Weijer spullen op een veiling gezet, benefietoptredens gegeven en was hij zelfs spinninginstructeur. Maar het resultaat mag er zijn. De inspanningen van Weijers en zijn team hebben 100.000 euro opgeleverd voor Alpe d'Huzes.
Weijers fietst zelf ook mee en doet dit om geld in te zamelen voor KWF Kankerbestrijding. Samen met zijn vriend Michiel de Groot gaat Weijers de tocht afleggen. Hiervoor heeft hij de stiching Loens4Life opgericht.
Zevende keer Alpe d'HuzesAlpe d'HuZes is een wielerevent waarbij deelnemers in hun eentje of in teamverband zes keer op één dag de Franse Alpe d'Huez beklimmen. Hierbij wordt geld ingezameld voor het Alpe d'HuZes onderzoeksfonds van KWF Kankerbestrijding.
Advertentie
Advertentie
