Ontdek

Meer partijen willen debat over Theater aan de Parade

3 juni 2012 om 11:49 • Aangepast 16 september 2025 om 10:46

Net als D66 eerder willen ook Bosch Belang, SP, Leefbaar en Knillis maandagavond een interpellatiedebat houden over het Theater aan de Parade. Volgens de partijen ligt er door het besluit om geen nieuw theater te bouwen in de stad een tikkende tijdbom onder de coalitie die elk moment kan afgaan.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Zo verwijzen Bosch Belang, SP, Leefbaar en Knillis naar de website van coalitiepartij PvdA. PvdA-fractievoorzitter Hermie van Ommeren stelt hier dat het college met de keuze om geen nieuw theater in de stad te bouwen, heeft gekozen voor 'laf onderhoud'. Van Ommeren zegt dit te ervaren als een 'brevet van onvermogen'. Ze stelt verder te twijfelen aan verdere deelname van de PvdA aan de huidige Bossche coalitie.
Maandagavond debatDe partijen vinden nu dat het college in een debat maandagavond verantwoording schuldig is over de totstandkoming van het besluit om geen nieuw theater te bouwen. Een debat dat er volgens een woordvoerder van de gemeente inderdaad komt.
Bosch Belang, SP, Leefbaar en Knillis vragen zich bijvoorbeeld af hoeveel geld het onderzoek naar een nieuwe locatie voor het theater al heeft gekost. Ook willen de partijen weten hoe het college de opgelopen imagoschade rond de theaterdiscussie wil herstellen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.