Anderhalve minuut en weg is de Bracbant-havo in Boxtel
4 juni 2012 om 18:11
nl
Welke voor zijn proefwerkweek blokkende scholier droomt er niet van? ’s Ochtends bij school aankomen en… weg is de school! Helaas - voor de scholieren - lukt het niet om een schoolgebouw in korte tijd op de knieën te krijgen. Hoewel. Woningcorporatie Sint-Joseph in Boxtel legde de sloop van de Bracbant-havo vast in een anderhalve minuut durende internetfilm.
Het fotografie- en videobedrijf Time Writers legde de hele sloop op beeld vast. Vanuit een hoge positie werd met een camera elke vijf minuten een foto gemaakt van de sloop. Het bedrijf plakte alle foto's in razend tempo achter elkaar.
Het komende jaar op dezelfde manier ook de bouw van de acht huurwoningen en achttien appartementen voor cliënten vastgelegd. Wat zou sneller gaan: slopen of bouwen?