Ontdek
VIDEO

Signalement verdachte misbruik meisje (9) uit Made in Bureau Brabant

11 juni 2012 om 03:08 • Aangepast 1 oktober 2025 om 18:38

Opsporingsprogramma Bureau Brabant besteedde maandagavond aandacht aan een zaak van eind maart. Een man misbruikte toen een 9-jarig meisje uit Made toen ze onderweg was naar de school. Het gaat om een blanke man met grove, donkere krullen. Hij heeft een opvallend hoge stem.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De politie is ook op zoek naar een belangrijke getuige in de zaak. Het gaat om een donkere vrouw in een lang, Afrikaans gewaad. Het meisje sprak de vrouw rond kwart voor tien op de bewuste dag.
Het meisje was met haar moeder onderweg naar de schoolbus. Ze liep iets vooruit, waardoor ze uit het zicht verdween. De bus en het meisje waren verdwenen toen de moeder aankwam. Zij dacht dat haar dochter al was vertrokken.
MisbruikMaar een leraar sloeg alarm toen het meisje niet op school verscheen. Agenten vonden haar uiteindelijk in een park in de buurt van de Adelstraat in Made. Een man had haar de bosjes in getrokken en seksueel misbruikt.
Ondanks diverse tips is de dader nog spoorloos. De politie hoopt dat er maandagavond na de uitzending van zes uur meer tips binnenkomen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.