Advertentie
Robbert Schilder van NAC Breda naar FC Twente
17 juni 2012 om 20:30
1/3 Robbert Schilder over zijn overstap naar Twente
nl
Robbert Schilder verruilt NAC Breda voor FC Twente. Dat meldt de Bredase voetbalclub op de eigen website. Schilder speelde in drie seizoenen meer dan 100 wedstrijden voor NAC.
De middenvelder van NAC stond al lange tijd in de belangstelling van FC Twente. Ook sc Heerenveen en AZ waren voor Schilder in de race.
'Sportieve aderlating'Jeffrey van As, de technisch directeur van NAC, wenste Schilder veel succes toe: "De verkoop geeft ons de ruimte om creatief aan de slag te gaan met de selectie voor het nieuwe seizoen".
"Natuurlijk is het in sportief opzicht een aderlating. Aan de andere kant hebben we Robbert destijds binnengehaald om hem als speler te ontwikkelen, in de hoop met zijn verkoop aan hem te verdienen. Daarin zijn we geslaagd."
Advertentie
Advertentie