Ontdek

Nederland zonder Van Bommel, met Willems en Mathijsen

16 juni 2012 om 21:56 • Aangepast 1 oktober 2025 om 17:34

Het Nederlands elftal begint zondagavond zonder PSV'er Mark van Bommel in de basis in het duel tegen Portugal. PSV'er Jetro Willems en Joris Mathijsen uit Goirle behouden wel hun basisopstelling in het duel dat om 20.45 uur in Charkov begint.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Bondscoach Bert van marwijk kiest ook voor Klaas-Jan Huntelaar voor de cruciale laatste groepswedstrijd op het EK tegen Portugal. De topschutter van de Bundesliga moet Oranje aan een zege met twee doelpunten verschil helpen. Een dergelijke overwinning volstaat alleen voor een plek in de kwartfinales als Denemarken van Duitsland verliest.
Basisplaats Huntelaar ten koste van AfellayHuntelaar moest in de vorige verloren duels op het EK met Denemarken (1-0) en Duitsland genoegen nemen met een invalbeurt. Hij krijgt nu de voorkeur boven Ibrahim Afellay, waardoor Robin van Persie een linie naar achter zakt.
Naast Mark van Bommel heeft ook John Heitinga zijn basisplaats verloren. Van Marwijk kiest voor Rafael van der Vaart en Ron Vlaar.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.