Ontdek
VIDEO

Teleurgestelde Oranjefans verlaten Charkov na verlies tegen Portugal

17 juni 2012 om 09:31 • Aangepast 1 oktober 2025 om 17:34

Veel gasten van de Oranjecamping in Charkov gingen maandag met een roes naar huis. Zij konden zondagavond hun verdriet goedkoop wegdrinken. De organisatie besloot een 'sad hour' in te stellen, met twee biertjes voor de prijs van één.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De supporters waren zwaar teleurgesteld na de uitschakeling in de groepsfase van het EK. De reacties van de Brabantse fans logen er niet om. Oranje verloor terecht, want de ploeg had beter gekund, zo stelde iemand.
'Het is fantastisch geweest'Jokko de Wit uit Breda, organisator van de Oranjecamping, kijkt tevreden terug op de camping. "De uitschakeling spookt wel door m'n hoofd nu, maar met de stad en de mensen hier is het echt fantastisch geweest. Je zag de mensen in Charkov gewoon opbloeien. Qua sfeer en beleving is dit een van de mooiste EK's die we met de Oranjecamping bezocht hebben."
Vrijwel alle gasten hebben de camping in Charkov inmiddels verlaten. Een deel van de crew blijft nog vijf dagen achter, om alles op te ruimen en in containers te verschepen naar Londen. Daar staat over een dikke maand tijdens de Olympische Spelen ook een Oranjecamping.
Maandag vlogen drie vliegtuigen met ieder 180 oranjefans naar Brussel, Amsterdam en Rotterdam. De overige campinggasten gaan op eigen gelegenheid terug naar huis.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.