Ontdek
VIDEO

Aantal boekingen last minute vakanties stijgt explosief

24 juni 2012 om 13:30 • Aangepast 1 oktober 2025 om 16:19

Er zijn afgelopen weekend massaal last minute vakanties naar het buitenland geboekt. Het Oosterhoutse bedrijf Cheaptickets.nl verkocht maar liefst zestig procent meer vliegtickets dan dezelfde periode vorig jaar.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De stijging komt vooral door de heftige regenval van afgelopen weekend. Mensen zoeken toch graag de zon op en hebben er geen vertrouwen in dat het een mooie zomer gaat worden. "Voor ons is het slechte weer van afgelopen weekend een zegen", zegt Lieke Fransen van Cheaptickets. Absolute aantallen mag ze niet noemen, 'maar zondag was zeker een topdag'.
GoedkoperNiet alleen het weer speelt parten volgens Cheaptickets.nl. Reizen naar het buitenland is de laatste jaren ook goedkoper geworden. "Vliegen is niet meer echt duur en dus wordt het steeds toegankelijker voor de meeste mensen."
Vorig jaar boekten ook veel mensen op het laatste moment een vakantie, maar dat was later in de zomer. Het is toen langer goed weer geweest in Nederland.
Genoeg keuzeDe zomervakantie in Brabant begint aanstaande vrijdag. Wie nog snel een last minute wil boeken, heeft tot dusver nog genoeg keuze. "Lang niet alles is uitverkocht, maar als je niet gebonden bent aan een bepaalde datum is er zeker nog iets te vinden tegen een goede prijs."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.