Aanwijzingen over stenengooiers Best leiden naar woonwagenkampen Son

25 juni 2012 om 09:42
nl
De politie heeft meer aanwijzingen gekregen dat de stenengooiers van Best, die in 2007 een dodelijk ongeval veroorzaakten, gezocht moeten worden op drie woonwagenkampen in Son. Een anonieme brief die is bezorgd bij de politie zou nieuw licht op de zaak werken.
Geschreven door

Maandag onthulde de politie het bestaan van de brief in Bureau Brabant.
Al eerder met stenen gegooidDe politie maakte ook bekend dat twee maanden voor het dodelijk ongeval in de buurt van het woonwagenkamp aan de Rooijseweg in Son met stenen naar auto's is gegooid. In maart en april 2007 werden verschillende auto's in Son en omgeving bekogeld met stenen. Hierbij kwam een 72-jarige vrouw om het leven.
Een rechercheteam van twaalf mensen werkt aan de zaak. Door verbeterde DNA-technieken zou er nu meer uit het destijds gehouden sporenonderzoek gehaald kunnen worden. Het aanhouden van een 21-jarige man en zijn vriendin in 2009 leverde niets op vanwege gebrek aan bewijs.
Peter R. de VriesOok Peter R. de Vries heeft in zijn televisieprogramma veel aandacht besteed aan de zaak. De misdaadjournalist legde daarin al eerder de link tussen de stenengooiers en de wwonwagenkampen in Son.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.