Ontdek

Gewonde bij ongeval met vrachtwagen op A73 bij Beers

26 juni 2012 om 10:37 • Aangepast 1 oktober 2025 om 15:56

Bij een ongeval op de snelweg A73 bij Beers is woensdagochtend een gewonde gevallen bij een ongeluk met een vrachtwagen.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De vrachtwagen met platte oplegger is door nog onbekende reden op een recht stuk weg in de berm terechtgekomen. Daarbij heeft het een verkeersbord uit de grond gereden. In de berm staan diepe sporen van de vrachtwagen die onder een vreemde hoek tot stilstand is gekomen.
Tegen de voorruitMogelijk is de chauffeur bij het ongeluk tegen de voorruit van zijn vrachtwagen geslagen. De voorruit heeft flinke schade. Hoe ernstig zijn verwondingen zijn, is nog onbekend.
Door het ongeval ontstond een file die opliep tot vijf kilometer langzaam rijdend verkeer op de A73 tussen Malden en Cuijk. In de andere richting ontstond ook een opstopping in de kijkersfile.
Rond elf uur woensdagochtend werd de snelweg A73 afgesloten voor verkeer door het bergen van de vrachtwagen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.