Ontdek

Politie krijgt 76 tips over stenengooiers Best na uitzending Opsporing Verzocht

27 juni 2012 om 10:00 • Aangepast 1 oktober 2025 om 15:55

De politie heeft 76 tips gekregen over de stenengooiers in Best. Die tips kwamen binnen na opsporingsuitzendingen bij Bureau Brabant en Opsporing Verzocht. De meeste tips gingen over het soort auto waarmee de daders zouden hebben gereden.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

In 2007 kwam de toen 72-jarige Gerrie van Erp uit Aarle-Rixtel om het leven toen een onbekende een steen door de ruit van haar auto gooide. Dat gebeurde op de Sonseweg in Best. Er werden al eens een 21-jarige man en zijn 17-jarige vriendin gearresteerd, maar zij moesten worden vrijgelaten wegens gebrek aan bewijs.
Anonieme briefIn het programma Bureau Brabant, afgelopen maandag, toonde de politie een anonieme brief. Daarin stond dat de daders gezocht moeten worden op een van de drie woonwagenkampen in Son.
De politie gaat nu alle tips natrekken.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.