Presentator Frans van Hoof stopt na 36 jaar bij Omroep Brabant
Het dagelijkse programma Café De Zachte G op Omroep Brabant Radio stopt. De laatste uitzending van het seizoen vrijdag was ook voor Frans van Hoof de laatste keer bij Omroep Brabant. Hij sloot af met: "Het ga jullie allemaal goed, houdoe!" Onder de klanken van 'Houdoe en Bedankt' verliet Van Hoof om acht uur de studio, voorgoed.
Collega's omschrijven hem als 'een warme man met een echt Brabants hart.' Jarenlang was Van Hoof tijdens carnaval het gezicht van 3 Uurkes Vurraf. Drie jaar lang presenteerde hij samen met Cindy de Koning het radioprogramma De Koning en Van Hoof. De Koning vindt het een gemis dat Van Hoof weggaat: "Hij heeft een markant stemgeluid. Echt een lieve, zachte man, ontzettend zonde."
InternetstationCafé De Zachte G bestaat na vrijdag nog wel als internetstation. Op deze zender is 24 uur per dag uitsluitend muziek van Brabantse artiesten te horen.