Ontdek

Kermissen in dorpen bedreigd door vernielingen

4 juli 2012 om 13:45 • Aangepast 25 september 2025 om 15:20

De gemeente Reusel-De Mierden maakt zich zorgen over het voortbestaan van kermissen in dorpen. Volgens haar worden die steeds vaker gedupeerd door vernielingen en diefstal.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Meermalen was dit het geval in Reusel-De Mierden. Zo werd onlangs in Hooge Mierde een aantal lampen gestolen bij de botsauto’s. Ook werd één van de wagens beschadigd. De gemeente stelt dat de kermisexploitanten er schoon genoeg van hebben.
'Geen winstgevende zaak'Voor hen is het deelnemen aan de kleine kermissen geen winstgevende zaak, maar een afspraak die gemaakt is om ook deel te mogen nemen aan de grote kermis in Reusel, zo verduidelijkt de gemeente. Als deze vernielingen en diefstallen niet stoppen, dan rest exploitanten niets anders dan te stoppen met de komst naar kleine kernen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.