Advertentie
European darts open: Van Gerwen en Vos uitgeschakeld
7 juli 2012 om 19:10 • Aangepast
30 september 2025 om 21:10
De darters Michael van Gerwen uit Boxtel en Gino Vos uit Oss zijn zondag uitgeschakeld op het European darts open in het Duitse Düsseldorf. Ze verloren allebei in de derde ronde.
Vos mocht het opnemen tegen de grote Raymond van Barneveld. Hij nam tegen 'Barney' brutaal een 2-1 voorsprong, maar daarna kwam Van Barneveld op stoom en liet hij Vos - die driemaal 180 gooide - met 6-2 kansloos.
Burnett klopt Van GerwenVan Gerwen verloor met 6-2 van oud-wereldkampioen Richie Burnett uit Wales. Ook Van Gewen nam een 2-1 voorsprong, maar nadat zijn tegenstander uit Wales de stand gelijk had getrokken, liep Burnett weg bij hem.
'Barney' wint Van Barneveld won uitewindelijk het toernooi. Hij klopte de Engelsman Dave Chisnall in de finale met 6-4.
Advertentie
Advertentie
