Ontdek
VIDEO

Actie voor zieke Toos Kerstens tegen verzekeraar Interpolis

10 juli 2012 om 01:49 • Aangepast 1 oktober 2025 om 12:50

Woedend zijn ze, de familie en vrienden van Toos Kerstens uit Oisterwijk. Toos lijdt aan darmkanker. Verzekeraar Interpolis weigert volgens Toos een vergoeding voor een experimentele, nieuwe chemokuur.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Dit tot grote verontwaardiging van de vrienden en familie van Toos Kerstens. Zij zijn op Twitter en Facebook een actie begonnen om steun te krijgen voor Toos.
Toos is vechterVolgens de vrienden en familie van Toos is ze een vechter. Drie jaar geleden kreeg ze te horen dat ze darmkanker had. In 2010 gaven de doktoren haar nog vijftig weken. Toos leeft nog steeds en knokt als een leeuw tegen haar ziekte, zeggen haar vrienden.
Volgens Toos zou ze in Leuven een nieuwe chemokuur kunnen krijgen. "Experimenteel dat wel, maar niet geschoten is altijd mis, ik pak alles aan", zegt ze strijdbaar.
'Stel dat het werkt'Maar Interpolis weigert volgens Toos de behandeling te vergoeden. "Ze zouden het gewoon gratis moeten doen. Ik stel me beschikbaar. Stel dat het werkt, je kunt er zoveel mensen mee helpen."
Toos Kerstens kreeg een mailtje van de verzekeraar dat de behandeling niet vergoed werd. "Heel kil en onpersoonlijk, echt niet leuk," zegt ze. Inmiddels heeft ze een telefoontje gehad van Interpolis, zegt ze. De verzekeraar belooft opnieuw naar de zaak te kijken.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.