Advertentie
Britse Mecom zet Brabantse kranten in de etalage
23 juli 2012 om 12:11
1/2 Van Uffelen BN De Stem over mogelijke verkoop Wegener
Het Britse uitgeversconcern Mecom heeft de dagbladen van Wegener in de etalage gezet. Volgens de ondernemingsraad van Wegener staan alle kranten, ook de Brabantse regionale kranten, te koop.
In Brabant gaat het om BN DeStem, het Brabants Dagblad, het Eindhovens Dagblad en de Gelderlander. Vorig jaar kondigde Mecom al een grootscheepse reorganisatie en bezuinigingen aan. Al het personeel moest toen verplicht naar een bijeenkomst in de Brabanthallen in Den Bosch.
Nog steeds flinke winstHoofdredacteur Johan van Uffelen van BN De Stem ziet het absluut niet somber in. "Er wordt nog steeds geld verdiend door de Brabantse kranten, veel geld." Het gerucht dat De Telegraaf een aantal Wegener-kranten wil kopen, laat hij bij de afdeling geruchten.
Advertentie
Advertentie