Ontdek

Voetbalsters FCE/PSV winnen eerste oefenduel

28 juli 2012 om 11:48 • Aangepast 1 oktober 2025 om 11:09

De voetbalsters van FCE/PSV hebben hun eerste oefenwedstrijd in voorbereiding op het nieuwe seizoen zaterdag gewonnen. Het Engelse Queens Park Rangers, met speelsters tot 19 jaar, werd met 3-0 opzij gezet.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De eerste twee treffers vielen binnen vijf minuten. Nadia Coolen poeierde van twintig meter de 1-0 hoog in het doel en Marjolein van den Bighelaar was met een kopbal verantwoordelijk voor de tweede goal. De 3-0 kwam na een halfuur op naam van Jeslynn Kuijpers. Daarna nam PSV gas terug en kon Rangers terug in de wedstrijd komen. Al werden de Engelsen nooit echt gevaarlijk. "Wij gingen te veel mee in het spel van Rangers", vertelde aanvalster Mauri van de Wetering na afloop.
FCE/PSV debuteert komend seizoen op het hoogste niveau. Woensdag worden de speelsters gepresenteerd tijdens de open dag van PSV.  

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.