Ontdek
VIDEO

Rotterdammer gewond bij schietpartij grensovergang Hazeldonk, Bredanaar gearresteerd

31 juli 2012 om 12:34 • Aangepast 1 oktober 2025 om 10:47

Op de grensovergang Hazeldonk langs de snelweg A16 is dinsdagavond een man uit Rotterdam beschoten. Het slachtoffer (29) liep een schotwond in zijn schouder op. Dat gebeurde rond kwart voor zeven op het plein tussen het Shell-tankstation en het filiaal van McDonald's. Een man van 41 uit Breda is aangehouden.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het slachtoffer was aanspreekbaar en is per ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Hij heeft verklaard dat hij beroofd is van zijn telefoon en een geldbedrag. Volgens een woordvoerder van de politie is hij buiten levensgevaar en maakt hij het naar omstandigheden goed.
Schutter op de vlucht; Bredanaar aangehoudenDe schutter zou met andere mannen in twee auto's gevlucht zijn. Een 41-jarige Bredanaar, is ter plaatse aangehouden. Hij is een neef van het slachtoffer en zit vast. Onderzocht wordt wat zijn rol was bij de schietpartij.
De politie heeft na de schietpartij nog gezocht naar de daders in en rondom de Monseigneur Van Dijkstraat in Ulvenhout. Daarbij werd ook een politiehelikopter ingezet. Maar de speurtocht leverde echter niets op.
RoosendalerOok de Belgische politie heeft in Meer vlakbij Hazeldonk gezocht naar de daders. Daarbij is op aanwijzing van de ingezette politiehelikopter een man uit Roosendaal aangehouden. Die bleek niets met de zaak te maken te hebben en is weer vrij.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.