Extra veerdiensten Werkendam vanwege werkzaamheden A27
Sinds maandagavond is de brug over de Merwede en de A27 tussen Utrecht en Breda dag en nacht afgesloten. Met name lokaal autoverkeer in het Land van Heusden en Altena heeft baat bij de extra veerdiensten.
FileAan de Zuid-Hollandse kant staan automobilisten in de file voor de veerboot naar Brabant. "Niets aan te doen", aldus de schipper, "Er kunnen er zestien op de pont en dan zit ik vol."Ook de andere ponten over de Merwede hebben het drukker dan normaal. "Bij het pontje Brakel-Vuuren is het beeld hetzelfde. Mensen die naar het zuiden willen, moeten toch iets."
De automobilisten zelf vinden het omrijden en varen via de pont geen straf. "Ach, het is een leuk uitje", zegt een vader met een hoop kinderen op de achterbank. "Het is weer eens wat anders, als de Merwedebrug open was geweest, hadden ze dit prachtige uitzicht moeten missen."
