Ontdek

Eigenaar haalt boot uit singel Breda

5 augustus 2012 om 15:49 • Aangepast 1 oktober 2025 om 10:03

Arnoud van Werkhoven heeft zijn goede doelenboot uit de Bredase singel gehaald. De gemeente vindt de boot van 5 meter 30 te lang.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Van Werkhoven maakt kosteloos de Singel schoon en zorgt voor inkomsten voor Bredase goede doelen met rondvaarten. Hij vindt het onredelijk dat de Stichting Maatschappelijke Opvang wél een boot in de singels mag aanmeren die langer dan vier meter is. Op de ligplaats, tegenover de Eerste Markstraat, heeft de eigenaar nu een nieuwe boot te water gelaten.
De opblaasboot draagt de ludieke naam Gemeente 't nie. "Ik hoop dat de gemeente een keer belt om een oplossing te zoeken. Niet alleen voor mij maar ook voor die 120 andere boten die te lang zijn", aldus Arnoud van Werkhoven.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.