Ontdek

Sloop gemeentehuis Waalre volgende week

7 augustus 2012 om 18:54 • Aangepast 1 oktober 2025 om 07:31

De gemeente Waalre wil volgende week beginnen met de sloop van delen van het gemeentehuis. Het gaat om drie topgevels van het monumentale pand en een deel van de nieuwbouw.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het is nog onbekend hoe lang de werkzaamheden zullen gaan duren. Waarschijnlijk neemt het karwei een aantal weken in beslag.
Kleine stukjes asbestVanwege de aanwezigheid van een geringe hoeveelheid asbesthoudend materiaal wordt de eerste fase van de sloop onder asbestcondities uitgevoerd. Op het terrein zijn onlangs bij een inventarisatie door deskundigen kleine stukjes asbesthoudend materiaal aangetroffen.
De kans dat medewerkers en inwoners met dit asbesthoudend materiaal in aanraking zijn gekomen en risico lopen ten aanzien van hun gezondheid, is verwaarloosbaar klein.
AanslagHet gemeentehuis van Waalre werd drie weken geleden verwoest door een aanslag. Twee auto's boorden zich in het gemeentehuis.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.