Deens energiebedrijf DONG start sponsoractie voor Boulevard Den Bosch
8 augustus 2012 om 12:43
nl
Het Deens energiebedrijf Dong is een sponsoractie begonnen voor theaterfestival De Boulevard in Den Bosch. Dong, met 150.000 Nederlandse klanten, heeft het Nederlandse hoofdkantoor in Den Bosch en is al een poosje één van de sponsoren van De Boulevard.
Nieuwe klanten van Dong kunnen aangeven of zij De Boulevard willen steunen. Als dat zo is, betaalt Dong per nieuwe klant 50 euro aan het theaterfestival. De nieuwe klant wordt bovendien lid van de vriendenclub van De Boulevard; Dong betaalt dat lidmaatschap voor het eerste jaar en dat is ook nog eens 50 euro.
Fonds podiumkunstenHet Fonds Podiumkunsten wees vorige week een subsidieverzoek van De Boulevard af. Het fonds vindt de plannen van het theaterfestival inhoudelijk goed maar heeft te weinig budget. Dat scheelt De Boulevard ongeveer 3 ton op een begroting van zo'n twee miljoen.
Samen met zeven andere culturele festivals uit de provincie heeft De Boulevard de provincie om extra financiële steun gevraagd.