Advertentie
Vierde plaats voor BMX'er Raymon van der Biezen in olympische finale
9 augustus 2012 om 19:50
nl
Fietscrosser Raymond van der Biezen uit Heesch is er niet in geslaagd een medaille te halen op het onderdeel BMX bij de Olympische Spelen. In de voorrondes was Van der Biezen één van de sterksten, maar hij eindigde in de finale als vierde.
Van der Biezen ging goed weg, maar kon die goede lijn niet doortrekken over de hele run. Uiteindelijk kwam hij 0.3 seconden tekort voor een medaille.
Het goud ging naar de Let Maris Strombergs, het zilver ging naar de Australiër Willoughby en Oquendo Zabala uit Colombia bleef Van der Biezen net voor voor het brons.
Sterk in halve finaleIn de halve finale werd hij in de eerste run eerste en hij eindigde als tweede in de tweede run. In de derde run finishte hij als vijfde.
Advertentie
Advertentie