Advertentie
Helmonder fietst 1400 kilometer door Mongolië
12 augustus 2012 om 22:25
1/2 Op de Mountain Bike door Mongolië
nl
Helmonder Johan Walraven heeft 1400 kilometer gefietst door Mongolië op een mountainbike. De 56-jarige sportleraar deed mee aan de Mongolia Bike Challenge.
De fietstocht door de bergen en steppen van Mongolië was voor Walraven een sportieve uitdaging en een groot avontuur. Er werd vaak gefietst onder barre omstandigheden, bij temperaturen van 45 graden celsius. Ook ging de tocht door kuddes geiten, paarden en yaks.
Veel mensen verklaarden Walraven voor gek dat hij 1400 kilometer door Mongolië ging fietsen, maar nu is hij als 'oude bok' toch trots dat hij de tocht probleemloos heeft volbracht.
Walraven heeft nog geen genoeg gekregen van fietsen. Dinsdag gaat hij weer toeren op zijn mountainbike. Al zullen de omstandigheden in Brabant heel wat beter zijn.
Advertentie
Advertentie