Opschudding bij politiebureau Boxmeer vanwege 'apparaat met giftige stoffen'

14 augustus 2012 om 17:05
nl
Grote ophef woensdagmiddag bij het politiebureau aan de Karel Doormanstraat in Boxmeer. Een man kwam aangeven dat hij een giftig apparaat bij zich had en niet wist wat hij hiermee moest doen. De politie nam het zekere voor het onzekere en schakelde de hulpdiensten in. Uiteindelijk bleek het loos alarm te zijn.
Geschreven door

De omgeving van het bureau werd tijdelijk afgezet. Na uitgebreide testen bleek dat er geen gevaar voor de volksgezondheid was. Het 'giftige appaat', wat een soort van kleine accu zou zijn, werd veilig verwijderd. 
'Jaren in de schuur'Het apparaatje zou jaren bij de man in de schuur hebben gestaan. Omdat hij niet wist hoe hij deze veilig moest opruimen, besloot hij maar om naar de politie te gaan.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.