Van Hintum: 'Snel oplossing voor bonus spelers Willem II'
Technisch directeur Marc van Hintum van Willem II verwacht dat er binnen een week oplossing is in de kwestie rond de spelersbonussen voor de promotie naar de eredivisie. Daarover is begin juni een conflict ontstaan binnen de clubleiding, maar de kou is volgens Van Hintum uit de lucht.
De spelers en staf van Willem II wachten nog steeds op de bonus die hen beloofd was na de promotie naar de eredivisie. Het zou gaan om een bedrag van in totaal 100.000 euro waarvoor in de begroting van vorig seizoen geen ruimte meer was.
Uitgelekte mailUit een vertrouwelijke mail van Van Hintum aan algemeen directeur Marco Faber blijkt volgens het Brabants Dagblad, dat die mail in handen heeft, dat over de uitkering van die bonus een conflict is ontstaan binnen de clubleiding.
Faber en Van Hintum kwamen overeen het bedrag te verrekenen in de begroting van dit seizoen, maar daar was de voorzitter van de Raad van Commissarissen Marco Wilke (inmiddels opgestapt) het niet mee eens. Hij wilde de bonus niet uit laten keren, maar daar kon Van Hintum niet mee leven.
'Oplossing gaat er komen'Dat conflict is volgens Van Hintum dus inmiddels uit de wereld, maar hij is nog wel in overleg met de spelersraad over een oplossing. "We hebben toegezegd dat er binnen een week een oplossing is en ik ga ervan uit dat dat ook lukt."
Van Hintum is woedend over het uitlekken van de vertrouwelijke mail, hij vermoedt dat zijn computer gehackt is. Willem II gaat dit onderzoeken.
