Museum De Pont uit Tilburg onderdeel van ArtTube

21 augustus 2012 om 03:36
nl
Museum De Pont uit Tilburg maakt samen met vier andere musea deel uit van een zogenoemde ArtTube. Dit is een website met video’s over kunst en design.
Geschreven door

Behalve Museum de Pont nemen ook het Stedelijk Museum (Amsterdam), het Museum voor de Hedendaagse Kunst in Antwerpen, het Gemeentemuseum Den Haag en Museum Boijmans van Beuningen (Rotterdam) deel aan de ArtTube
Een kijkje in de keukenOp de website zijn onder meer interviews te zien met toonaangevende kunstenaars en ontwerpers. De deelnemende musea geven de bezoeker van de website een kijkje in de keuken. Zo zijn onder meer de opbouw van tentoonstellingen en de restauratie van kunstwerken te zien en komen curatoren en conservatoren aan het woord. Bezoekers van de website kunnen online kennismaken met de verschillende musea en hun collecties.   
De vijf musea ontwikkelen ARTtube de komende jaren verder. De website streeft vanaf 2014 naar een half miljoen bezoekers per jaar op de website . 

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.