Ontdek

Golfer Maarten Lafeber op weg naar topklassering Gleneagles

25 augustus 2012 om 10:31 • Aangepast 30 september 2025 om 07:23

Maarten Lafeber lijkt op weg naar een topklassering tijdens het Johnnie Walker Classic-golftoernooi in het Schotse Gleneagles. De Eindhovenaar bezet na drie dagen de vierde plaats in het klassement.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Lafeber begon het toernooi donderdag al sterk, met een ronde van 68 slagen. Dat was goed voor de derde plaats in het algemeen klassement. Vrijdag zakte hij weg door een matige ronde van 73, maar zaterdag knokte Lafeber zich terug met een fraaie ronde van 67 slagen. Hij produceerde vijf birdies en liet verder geen slag liggen.
De Schot Paul Lawrie gaat aan de leiding in Gleneagles. HIj heeft na drie dagen vier slagen minder gebruikt van Lafeber. De Fransman Romain Wattel staat tweede, op een slag van Lawrie. Op de derde plaats staat de Schot Stephen Gallacher.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.