Frans Bauer stopt met afvallen
26 augustus 2012 om 12:55
nl
Op de weegschaal staan en diëten doet Frans Bauer voorlopig niet meer. De zanger uit Fijnaart wil niet meer afvallen, zo vertelde hij in het RTL-programma Life4You.
Aan het begin van dit jaar zei de zanger nog dat hij tenminste tien kilo wilde verliezen. Daar komt hij nu op terug. "Ik heb mij neergelegd bij hoe ik ben", reageert hij tegenover Carlo en Irene.
De zanger viel jaren geleden af met het dieet van Sonja Bakker. Fans zeiden echter dat hij daardoor te mager werd. Sindsdien kwam Bauer weer aan.
Niet afvallen, wel naar de sportschoolDat hij niet meer wil afvallen, betekent overigens niet dat Bauer niets meer aan zijn gezondheid wil doen. Hij gaat naar eigen zeggen nog wel naar de sportschool, omdat hij voor optredens een goede conditie wil hebben.