Ontdek
VIDEO

Neergeschoten Bredanaar (24) is veroordeelde van gewapende overval

26 augustus 2012 om 19:28 • Aangepast 1 oktober 2025 om 06:58

De man die maandagmiddag door de politie is neergeschoten bij een aanhouding in de Paul Hankarstraat in Breda-Noord, is een 24-jarige inwoner van die stad. De man werd vorig jaar juli veroordeeld voor een gewapende overval. Hij zou meer dan zeshonderd dagen cel open hebben staan. Dat heeft het Openbaar Ministerie in Breda bevestigd.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Toen agenten maandagmiddag de auto van de man zagen en een stopteken gaven, ging hij ervandoor. De politie zette de achtervolging in. De verdachte reed een tuin in op de hoek van de Joris Helleputtestraat in Breda. Daarbij raakte hij de auto van de bewoners van dat huis.
Slachtoffer verkeert niet in levensgevaarDe 24-jarige man uit Breda ging er vervolgens te voet vandoor, waarna een agent op hem schoot. De verdachte werd geraakt in het bovenbeen en verkeert volgens justitie niet in levensgevaar. Hij zal na behandeling in het ziekenhuis worden opgepakt. De rijksrecherche stelt een onderzoek in naar de schietpartij.
Er is nog veel onduidelijkheid over de schietpartij. Zo is niet bekend waarom de agent de man precies neerschoot. Justitie kan daar nog niets over zeggen omdat het onderzoek nog bezig is.
Overval KruidvatDe man zou op 3 december 2010 een overval hebben gepleegd op de drogisterij van Kruidvat aan de Hoge Ham in Dongen. In die periode werd de gemeente Dongen geteisterd door een golf aan overvallen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.