Ontdek

Tientallen vogels levend verbrand in Rijkevoort

27 augustus 2012 om 02:36 • Aangepast 1 oktober 2025 om 06:50

Aan de Hoge Akker in Rijkevoort heeft een brand maandagavond aan tientallen vogels het leven gekost. Er stond een auto onder een carport in brand. De vlammen sloegen over naar een naastgelegen volière waar de ongelukkige dieren in zaten.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De brandweer wist niet wat het precieze aantal verbrande vogels was. "Ik zou er niet raar van opkijken als het er vijftig of zestig zijn", aldus een woordvoerder tegen Omroep Brabant.
BrandschadeDe carport en de auto zijn totaal verwoest. De garage en de woning naast de carport hebben ook aanzienlijke brandschade opgelopen.
De brandweer verklaarde het huis onbewoonbaar. Het gezin met kinderen dat er woont, moest ergens anders onderdak zoeken om de nacht door te brengen.
De brandweer vermoedt dat het om brandstichting gaat.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.